niedziela, 22 marca 2015

Wiosenna Akcja Kodowania! - informacje od koordynatorów programu.

Nadeszła upragniona wiosna. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was czas nowej energii i nowych możliwości. W związku z tym chcemy zaprosić Was i Waszych uczniów do Wiosennej Akcji Kodowania. Nasza inicjatywa będzie trwała do 12 kwietnia. W tym czasie czekamy na projekty/aplikacje stworzone w Scratchu, które mogą być wykorzystane na dowolnej lekcji przedmiotowej (np. animacja wybuchu wulkanu na przyrodę, gra ortograficzna na polski, projekt do nauki słówek z angielskiego, tabliczka mnożenia na matematykę…). Wasi uczniowie w większości powinni już posiadać umiejętności pozwalające na przygotowanie takich projektów. Jeśli mają już takie projekty w swoich zasobach, to jest to doskonała okazja, żeby się nimi podzielić z innymi.

Stworzyliśmy studio scratchowe, gdzie można dodawać projekty. Udostępniając je innym, dajecie szanse na to, aby zostały one wykorzystane przez całą społeczność naszego programu. Z pewnością skorzystać z nich będą chcieli również wszyscy ci, którzy są zainteresowani działaniami Mistrzów Kodowania.

Tradycyjnie prosimy Was o podanie przy projekcie w “Notatki i podziękowania” informacji o autorze projektu: imię (ew. nazwisko), nazwa szkoły, miejscowość.
Na stronie Mistrzów również znajdziecie zapowiedź akcji wraz z naszą radosną twórczością poetycką. :) Pozdrawiamy i życzymy zielonej, słonecznej i ciepłej wiosny. :)
--- Iwona Brzózka-Złotnicka, Krzysztof Jaworski Koordynatorzy Programu Mistrzowie Kodowania

kontakt@mistrzowiekodowania.pl


 www.mistrzowiekodowania.pl 


www.facebook.com/MistrzowieKodowania 


tel. 604 620 645

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz